Novinky   Fakta   Jak hrát...   Video   Obrázky   Odkazy   Diskuzní fórum    
  Nově otevřený bowlingový obchod BowlingshopCB 9. února 2006 - Václav Novotný  
 

Před nedávnem byl otevřen nový internetový obchod BowlingshopCB. Naleznete ho na adrese http://www.bowlingshopcb.cz/. V nabídce má veškeré bowlingové vybavení a poskytuje kompletní servis v oblasti bowlingu.

 
  Bowlingový turnaj Hlubocké boulení 2. března 2005 - Václav Novotný  
 

Dne 13. března 2005 proběhne první turnaj "Hlubocké boulení" započítávaného do Česko-Slovenského Bodovacího žebříčku Firo-tour [http://www.bowlingweb.cz]. Pokud byste se o turnaji chtěli dozvědět více, podívejte se na oficiální stránky turnaje [http://bouleni.bowlingaqua.cz].
Zároveň bych se chtěl trochu omluvit za to, že stránky jsou v současné době takříkajíc mrtvé. Bohužel mi nezbývá moc času se jim průběžně věnovat. Je to možná i důsledek skoro nulového ohlasu. V případě, že budete mít nějaký dotaz nebo nápad, neváhejte a kontaktujte mne. Mail a ICQ najdete dole v patičce.

 
  Opravy článků 10. srpna 2004 - Václav Novotný  
 

Byl jsem upozorněn na to, že články, které jsem se snažil přeložit obsahují několik faktických chyb. Z tohoto důvodu jsem se je snažil znovu přečíst a smazat nebo přeškrtat části, o kterých si myslím, že by nemusely být úplně v pořádku.
Bohužel jsem začáteník a když něco přeložím špatně, tak to ani kolikrát nepoznám. Proto prosím berte články trochu s rezervou a raději klikněte na odkazy dole a snažte se číst originální verze.

 
  Rohové kuželky, odložení videa 27. července 2004 - Václav Novotný  
 

Přidal jsem další článek. Je o tom, jak postupovat při situaci, když Vám zůstavá pořád stát poslední rohová kuželka. Při překladu jsem narazil na pár věcí, u kterých jsem si opět nebyl tak úplně jistý: Tak prosím, jestli víte, že jsou v článku faktické chyby, neváhejte a ozvěte se mi. Určitě to opravím.
Chystal jsem se dát na web videa co jsem postahoval různě z internetu, ale rozhodl jsem se, že s tím počkám, až začne škola. Tahat to z domova přez modem by mě mohlo dostat do blázince. Takže až v říjnu. Pokud máte přesto o nějaká zájem, brzy zprovozním odkazy. Skoro na každé stránce co tam bude, nějáké to video je.

 
  Základy bowlingu 24. července 2004 - Václav Novotný  
 

Opět jsem přeložil jeden článek ze zahraničního webu. Zabývá se základními věcmi týkající se bowlingu. Přečíst si ho můžete zde...

 
  Diskuzní fórum 23. července 2004 - Václav Novotný  
 

Podařilo se mi rozběhat diskuzní fórum. Jsem za to docela rád. Určitě to prodlouží životnost stránek. Zatím je v angličtině, ale pracuju na překladu. Běhá to docela rychle. Snad to nebude na někoho moc komplikovaný. Na každé stránce je dost informací. Chtěl sem sehnat něco jednoduššího, ale toho je jedno z nejlepších, které znám. Každý kdo chce diskutovat se musí napřed zaregistrovat.
Do fóra můžete psát různé dotazy a připomínky: Snad bude v mých silách Vám odpovědět. Jinak doufám, že se bude líbit.

Dodatek: Tak jsem přešel na jiné fórum. Je menší, svižnější a kódově bezkonkurenční. Je dokonce i v češtině.

 
  Práce pokračují 23. července 2004 - Václav Novotný  
 

Do sekce fakta jsem přidal historii a pravidla bowlingu. Také jsem přeložil článek zabývající se správným načasováním rozběhu (Timing). S pár termínama sem si nevěděl rady, taky kdyby jste byl někdo schopný se k tomu vyjádřit, byl bych jedině rád.

 
  Oživení webu 22. července 2004 - Václav Novotný  
 

Dobrý den,
již pár dní se na svém počítači snažím sesmolit tyto stránky. Dneska jsem vytvořil novinky, takže vás od teď můžu pravidelně informovat, jak pokračuji v mém úsilí. Materiálu a času mám zatím dostatek, ale s chutí je to trochu horší. Snad to ještě chvilku vydržim, nerad bych, aby tato snaha vyprchala a tyto stránky k ničemu nebyly.

 
Poslední články
[27.7. 2004] Rohové kuželky...
[24.7. 2004] Základy...
[23.7. 2004] Timing, aneb...
[23.7. 2004] Historie Bowlingu...
[23.7. 2004] Pravidla Bowlingu...

Optimalizováno pro: Mozilla Firefox 0.8 v rozlišení 1280x1024 a 1024x768.
Prohlížení stránek Internet Explorerem z důvodu možnosti špatné interpetace kódu nedoporučujeme!
Webmastering a design: Václav Novotný | ICQ - 62625026
Coded by: Macromedia Dreamweaver MX 2004